Leiding

Kapoenenleiding

Om naar alle kapoenenleiding te mailen in één keer stuur een mail naar kapoenen@scoutsevere.be

Scherpzinnige Ara

Lauranne Doom
ara@scoutsevere.be

Geëngageerde Butskop

Victor De Pillecyn
butskop@scoutsevere.be


Wouterleiding

Om naar alle wouterleiding te mailen in één keer stuur een mail naar wouters@scoutsevere.be

Assertieve Perdix
Raksha

Lola Esteban Castano
perdix@scoutsevere.be

Integere Franse Bulldog
Marala

Katrien Van Assche
fransebulldog@scoutsevere.be

Guitige Sifaka
Bagueera

Jules Delroisse
sifaka@scoutsevere.be


Jonggiverleiding

Om naar alle jonggiverleiding te mailen in één keer stuur een mail naar jonggivers@scoutsevere.be

Aanpassende Aninga

Loïc Doom
aninga@scoutsevere.be

Loyale Vinvis

Théo Werner
vinvis@scoutsevere.be


Giverleiding

Om naar alle giverleiding te mailen in één keer stuur een mail naar givers@scoutsevere.be

Bereidwillige Arkal

Ruben Keunen
arkal@scoutsevere.be

Ondeugende Sperwer

Ben Van Assche
Sperwer@scoutsevere.be


Jinleiding

Om naar alle jonggiverleiding te mailen in één keer stuur een mail naar jins@scoutsevere.be

Drifitge Giraf

Sarah Fuentes
giraf@scoutsevere.be

Goedmoedige Golden Retriever

Kenza Jafoufi
goldenretriever@scoutsevere.be


Groepsleiding

Om naar alle groepsleiders te mailen in één keer stuur een mail naar groepsleiding@scoutsevere.be

Goedlachse Beo

Mathilde Pelckmans
beo@scoutsevere.be
0474364456

Geëngageerde Butskop

Victor De Pilecyn
butskop@scoutsevere.be
0478067984