Leiding 2019-2020

Kapoenenleiding

Om naar alle kapoenenleiding te mailen in één keer stuur een mail naar kapoenen@scoutsevere.be 

Loyale Vinvis

Théo Werner
vinvis@scoutsevere.be

Luimige Emippo

Theo De Pillecyn
emippo@scoutsevere.be


Wouterleiding

Om naar alle wouterleiding te mailen in één keer stuur een mail naar wouters@scoutsevere.be

Geëngageerde Butskop

Hati 

Victor De Pilecyn
butskop@scoutsevere.be

Goedmoedige Golden Retriever

Nagaina 

Kenza Jafoufi
goldenretriever@scoutsevere.be

 


Jonggiverleiding

Om naar alle jonggiverleiding te mailen in één keer stuur een mail naar jonggivers@scoutsevere.be

Bereidwillige Arkal

Ruben Keunen
arkal@scoutsevere.be

 

Guitige Sifaka

Jules Delroisse
sifaka@scoutsevere.be


Giverleiding

Om naar alle giverleiding te mailen in één keer stuur een mail naar givers@scoutsevere.be

Integere Franse Bulldog

Katrien Van Assche
fransebulldog@scoutsevere.be

 

Aanpassende Aninga

Loïc Doom
aninga@scoutsevere.be

 

 


Jinleiding

Om naar alle jinleiding te mailen in één keer stuur een mail naar jins@scoutsevere.be

Er zijn geen jins dit jaar dus ook geen jinleiding. 


Groepsleiding

Om naar alle groepsleiders te mailen in één keer stuur een mail naar groepsleiding@scoutsevere.be

 

Assertieve Perdix

Lola Esteban Castaño
perdix@scoutsevere.be

0479381963

Geëngageerde Butskop

Victor De Pilecyn
butskop@scoutsevere.be

0478067984

Bereidwillige Arkal

Ruben Keunen
arkal@scoutsevere.be

0484480961